Google Adsense google Adwords
AŞAĞIDAKİ PARA KAZANMA YÖNTEMLERİNDEN DİLEDİĞİNİZİ SEÇİNİZ !!

 
 
Sevgili Ziyaretçimiz bu bölümde İşsiz kalan arkadaşlarımız ve işletme sahibi olupta iş yapamazlıktan yakınanlar için önerimiz var.

Bilindiği gibi dünyanın en büyük arama motoru olan Google Herkese İnternet üzerinden para kazanma imkanı tanımaktadır. Dilerseniz sırayla bunları inceleyelim.

 

 
1- Google Adsense : İnternet sitesi sahipleri  web tasarımcıları , web yazılımcıları kısacası internet üzerinde  site veya blog yapabilen herkese sunduğu bir kazanç kapısıdır.Burada yapmanız gereken tek şey  Google adsense bağlatısına tıklayarak  sisteme üye olup kendinize bir hesap oluşturmaktır.Üye olduktan sonra reklam kurulumu bölümüne tıklayıp orada ki adımları sırasıyla uygulamaktır.
Google adsense tüm internet kullanıcılarının kolayca kullanılabilmesi için programlanmış bir sistemdir.  Google adsense websiteleri için click bazlı reklamlar , beslemeler ve arama motoru reklam seçenekleri sunmaktadır.Bunları sitelerinizde yayınlayabilmek için uygulamayı takip ettiğinizde Google 'ın size vermiş olduğu kodları sitenizde reklamın çıkması istediği bölüme yerleştirmeniz yeterlidir.Google adsense reklamlarınız sitenizde 10 dakika sonra yayınlanmaya başlayacaktır.
 

 

2- Google Adwords : Bu bölümde işletme sahipleri için Google tarafından yapılmış  bir programlamadır.İş yeri sahiplerinin buarada yapması gereken tek şey Google adwords linkine tıklayarak üye ol bölümüne girip formu doldurmaktır.Google adwords ödemeleri kredi kartı yada banka havale yöntemiyle yapılmaktadır.zengin içerik yönetimi ile bilinen Google adwords sayesinde minimum maliyetle reklamlarınızı yapabilirsiniz.Ortalama günlük 10 TL bütçe ayırdığınızı düşünürsek tıklama başına yaptığınız ortalama ayarıda 0,02 cent olarak hesaplarsak, harcamış olduğunuz 10 TL karşılığında Google dan sitenize günde 500 kişi girer.Reklamlar hedefe yönelik olduğundan dolayıda farklı bişi arayan kişi sitenize tıklamaz. Bu sayede yapılan tıklamalar boşa gitmez aradığınız müşteri potansiyelinin % 100 üne ulaşırsınız.

www.gelinlikciler.net
 

Google Adsense google Adwords